Türk Hamamı Yapımı

İlk olarak Osmanlı zamanında kültürümüze giren hamam, insanların temizlenme ve arınma yerleri olarak bilinir. Günümüzde gerek ev tipi gerekse otel ve sosyal tesis gibi kurulan hamamları profesyonel olan ekibimiz ile kaliteli malzemeden yapmaktayız. Türk hamamı başlangıcından bitimine özenli işçilik, kaliteli malzeme ve uzman ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Titizlikle yapılması gereken Türk hamamı için bizden yardım alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz hamam kurmak istediğiniz yere giderek etüt çalışması yapar ve gerekenleri sizlere anlatırlar. Türk hamamları sadece temizlenme için değil, insanların psikolojik ve ruhsal olarak arınmalarını da sağlar.

Hamam ülkemizde hem tarihi hem de kültürel özellikleri yansıtmaktadır. Bu yüzden Türk hamamı yapımı hizmetine başvurabilirsiniz. Ticari bir amaç için ya da evinizde özel olarak bir hamam yaptırabilirsiniz. Size rahatlık ve ferahlık sunacak hamam ortamında malzeme seçimi çok önemlidir. Kullanım sürecinde bir sorun yaşanmaması adına üretim sürecinde çok dikkatli davranılmalıdır.
Firmamız tarafından yapılan hamamlar daha sonra tadilat olması ya da parça değişimine ihtiyaç olmayacak şekilde yapılmaktadır. Havalandırma planlamaları profesyonel bir şekilde yapılır ve ısıtma sistemlerinin sağlığı olumsuz j etkilememesi için özel malzemeler kullanılır.

Hamamlarda kullanan kişilerin temas edecekleri yüzey yeterli oranda ısıtılmalı ve bu bölgelerde gerekli hijyeni sağlayacak malzemeler kullanılmalıdır. Isıtma sistemi için hamamlarda mermer kaplama yapılmaktadır. Dekoratif amaçlı seramik malzemeler de kullanılabilir. Hamamda kullanılan tüm malzemeler ısıya dayanıklı ürünlerdir. Oturma, göbek taşı ve kurna tasarımı projeye uygun olarak yapılmaktadır. Tamamda şekil tasarımı sonrasında üst kaplama malzemesi de bütçenize ve taleplerinize uygun olarak seçilmektedir. Evlerinizde ve yaşam alanlarınızda talep ettiğiniz Türk hamamı yapımı projeleri için bize ulaşabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir