Optimist Yapı

Sauna yapımı izmir

Sauna yapımı izmir

(5) Yorumlar

 • Tunahan Yaman
  Tunahan Yaman

  Öncelikle yaptığınız işlerin kalitesinin ve güler yüzünüzün asla kaybetmemeniz dileğiyle merhabalar diliyorum.Ben bodrumda sauna firması arar iken uzun araştırmalarım sonucunda Optimistyapı ile tanıştım ilgili ve bilgili teknik ekibiyle uzun bir konuşmanın ardından ikna oldum ve hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biri olduğunu düşünüyorum.Teşekkürler herşey için..

 • Yiğit Ertunç
  Yiğit Ertunç

  Evimizin kullanılmayan odasını nasıl değerlendiririz diye düşünürken uygun fiyatlı sauna yapan optimist ailesi ile tanıştık.Fiyat olarak çok her bütçeye hitap ediyorlar ancak kaliteden asla ödün vermiyorlar herşey için teşekküürler

 • Ahmet TURGUT
  Ahmet TURGUT

  Fethiyede butik otelime yaptırdım müşteri memnuniyeti 100 de 100 arttı.Verdiğim reklamlarda ise sauna detayı insanları cezbediyor.Teşekkürler OptimistYapı ismi gibi iyimser insanlarla çalışmak beni mutlu etti ...

 • Hilal Özaydın
  Hilal Özaydın

  Evimize 2x2 sauna yaptırmak istiyorduk ancak endişelerimiz vardı Optimist Yapı ailesiyle tanışıp bütün tabularımızı yıktık çok ama çok mutluyuz herşey için teşekkürler..

 • Berkan ATMACA
  Berkan ATMACA

  Gerçekten mükemmel işçilik mükemmel güler yüzlü ekip herşey için sizlere teşekkür ediyorum.Fiyat performans açısından harika.

Yorum Yap


Copyright © 2012. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

4529 Sokak, No:30 Barış Mahallesi Karabağlar/İzmir

0 (507) 855 08 91 - 0 (546) 818-25 35 - info@optimistyapi.com